Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Hill's Canine Dry Adult Light Large 12kg

Hill's Canine  Dry Adult Light Large 12kg

Hill's Canine Dry Adult Light Large 12kg

Kompletní krmivo se sníženým obsahem kalorií – pro psy velkých plemen se sklonem k nadváze
INDIKACE
Dospělí psi o hmotnosti nad 25 kg, ve věku od 1 do 5 let, se sníženou potřebou kalorií ( psi méně aktivní, kastrovaní nebo se sklonem k nadváze ).

Charakteristika:
Perfetkní krmivo pro snížení váhy nebo při nízké aktivitě prevenci nadváhy. Zachovává si všechny živiny i skvělou chuť, takže nabízí skvělou cestu ke zdravému životu bez problémů s váhou.

Složení:

mletá kukuřice, kuřecí a krůtí moučka, celulóza, sojová mouka, bílkovinný hydrolyzát, kukuřičný lepek, řízky z cukrové řepy, prášek z klíčků z hrášků, živočišné tuky, sušené vejce, lněné semínko, rostlinný olej, chlorid draselný, chlorid sodný, L-lysinhydrochlorid, dicalciumfosfát, L-tryptophan.

Doplňkové látky:

vitamín A (12.100 m.j./kg), vitamín D3 (500 m.j./kg), vitamín E (600 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), L-karnitin (325 mg/kg), měď [síran měďnatý] (12,7 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).Hmotnost:12 kg
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:1 217 Kč