Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

IVASAN Farm – přípravek pro dezinfekci a sanitaci povrchů, 5l

IVASAN Farm – přípravek pro dezinfekci a sanitaci povrchů, 5l

IVASAN Farm je kapalný vodou ředitelný přípravek určený pro profesionální dezinfekci a hygienickou sanitaci povrchů, prostor i technologických zařízení v chovech hospodářských zvířat a dezinfekci dopravních prostředků sloužících k převozu zvířat a skladišť krmiv. Přípravek má charakteristický dlouhotrvající antibakteriální (G+ a G- bakterie, bakterie tuberkulózy), antivirový a protiplísňový efekt. Dosud nebyla zaznamenána existence rezistentních zárodků. Díky svým unikátním vlastnostem disponuje silným biocidním účinkem proti virům, bakteriím i plísním, za dodržení současné plné bezpečnosti pro člověka, zvířata i rostliny. V doporučených koncentracích je možné jej použít v provozech chovu i za přítomnosti zvířat. IVASAN Farm neobsahuje chlór, má téměř neutrální pH , je bez barvy a zápachu, což znamená jeho maximální šetrnost k životnímu prostředí. Dezinfikované materiály nepoškozuje, nemění jejich barvu a nepůsobí korozivně. Jeho vlastnosti nevyžadují zvláštní podmínky manipulace a skladování.

 

Účel použití:

  • Dezinfekce objektů chovu hospodářských zvířat (stěny, podlahy, dojící zařízení)
  • Dezinfekce technologických zařízení (krmítka,napaječky,ohrazení kotců, klimatizace)
  • Dezinfekce dopravních prostředků určených k převozu zvířat
  • Dezinfekce líhní (stěny, podlahy, inkubátory)
  • Dezinfekce průběžná, ohnisková i závěrečná (virucid, baktericid, fungicid)

Chovy hospodářských zvířat: Svým rychlým a účinným odmořením stájového mikroklimatu pomáhá aktivně a bezpečně aktuálně řešit i předcházet bakteriálním a virovým příčinám mnoha onemocnění včetně nebezpečných nákaz (slintavka a kulhavka, mor prasat, ptačí chřipka).

Líhňařské provozy: Svým působením umožňuje plně nahradit použití škodlivých chemikálií v sanitačních programech líhní (formalín, manganistan draselný apod.). Představuje možnost dlouhodobé antimikrobiální ochrany a zvýšení garance dobrého zdravotního stavu líhnuté mladé drůbeže.

Složení: Účinná látka: alkyl(C12-16)benzyl(dimethyl)amonium-chloridy – 0,25 g/100 g 

Pomocná látka: PHMG  - polyhexamethy­len guanidinhydrochlorid      

 počet kusů:1ks
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:1 735 Kč