Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

BRIT Premium by Nature Adult M - pro dospělé psy (nad 12 měsíců) středních plemen (10-25kg), kuřecí, 15kg+3kg zdarma

BRIT Premium by Nature Adult M - pro dospělé psy (nad 12 měsíců) středních plemen (10-25kg), kuřecí, 15kg+3kg zdarma

Kompletní krmivo pro dospělé psy. Kuřecí receptura pro dospělé psy středních plemen nad 10 kg.

 

VÍCE MASA – 1/2 PYTEL KUŘETE – 45-55% - Vysoký podíl vykostěného a sušeného kuřete zajistí vyšší chutnost a lepší stravitelnost krmiva. Maso je pro naše psy nejlepším přírodním zdrojem vysoce stravitelné bílkoviny, důležité pro zdraví svalů a tkání.

 

OVES - Bohatý zdroj energie. Je to starobylá obilovina s nízkým obsahem lepku, díky čemuž nezpůsobuje alergie a zajišťuje skvělou snášenlivost krmiva.

 

KOLAGEN, ULITY MOŘSKÝCH KORÝŠŮ A SLÁVKA ZELENOÚSTÁ - Jsou přírodními zdroji chondroprotektiv pro zdravé klouby, chrupavky a šlachy.

 

LOSOSOVÝ OLEJ - Lososový olej je přírodním zdrojem Omega-3 mastných kyselin pro zdravou kůži, lesklou a hustou srst a také preventivně působí proti kardiovaskulárním nemocem.

 

OVOCE A BYLINKY- Díky obsaženému ovoci a bylinkám jako jsou heřmánek, hřebíček, citrusy

 

  • Zdravá kůže a lesklá srst
  • Vynikající stravitelnost
  • Podpora imunity a kondice

 

Složení: kuře 45 % (dehydrované 25 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen, ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 210 mg/kg), chrupavky (zdroj chondroitinu, 150 mg/kg), byliny a ovoce (hřebíček, citrusy, rozmarýn, kurkuma, 120 mg/kg), mannan-oligosacharidy (120 mg/kg), fruktooligosacharidy (90 mg/kg), juka mohave (90 mg/kg), sušený heřmánek (80 mg/kg), slávka zelenoústá (zdroj glycosaminoglykanů, 50 mg/kg), sušené borůvky (50 mg/kg).Hmotnost:15kg+3kg ZDARMA
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:809 Kč