Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

ACANA Regionals Wild Prairie - pro kočky všech plemen a bez rozdílu věku, s kuřetem, 340g

ACANA Regionals Wild Prairie - pro kočky všech plemen a bez rozdílu věku, s kuřetem, 340g

Kočičí krmivo Acana Wild Prairie Regionals je vynikající kombinace čerstvých mas z volně chovaných kuřat a celých vajec z místních prérijních farem až po volně lovené ryby ze severských jezer. Vysoký obsah živočišných proteinů a tuků poskytne Vaší kočce jen to nejlepší do její misky při každodenním krmení. K tomu je přidaný vyvážený poměr ovoce, zeleniny a bylinek.  Proto krmivo Acana neobsahuje žádné obiloviny a poskytuje kočkám jejich přirozenou stravu, kterou znají do přírody.

Krmivo Acana Wild Prairie Cat obsahuje celých 65 % výživného kuřete, vajec a ryb.

 

Granule Acana jsou namáčeny do šťávy z Omega-3 (DHA a EPA) ze sleďů ulovených volně v oblasti New Brunswick, která podporuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti.

Organická mořská zelenina a byliny včetně bobulí jalovce obecného, květů levandule, vojtěšky sušené na slunci a lístků máty peprné zvyšují metabolismus, zatímco vyživují a posilují trávicí ústrojí Vaší kočky.

 

Pro všechny věkové kategorie - Acana poskytuje vyváženou stravu pro koťata, dospělé kočky i seniory

 

Složení: Moučka z kuřete, červenohnědé brambory, vykostěné kuře, vykostěný candát, moučka z masa síha*, hrách, kuřecí tuk, vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra, vykostěný jezerní síh, celá vejce, lososí olej, sladké brambory, dýně, špenát, listy tuřínu, rajská jablka, mrkev, jablka, kelp (mořská řasa), brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, černý rybíz, kořen čekanky obecné, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy heřmánku lékařského, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská.*moučka ze síha, která je v krmivu ACANA obsahuje stopy volně chovaného platýse, platýse obrovského a aljašské tresky.Hmotnost:340g
Dostupnost:skladem v e-shopu
Brno a okolí rozvoz zdarma:nad 500 Kč
Cena:130 Kč