Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

NATIVIA Adult Lamb&Rice - pro psy s citlivým zažíváním, s jehněčím, BEZ OBILOVIN, 15kg

NATIVIA Adult Lamb&Rice - pro psy s citlivým zažíváním, s jehněčím, BEZ OBILOVIN, 15kg

Hypoalergenní receptura respektuje přirozené zákonitosti výživy psa. Přítomnost kvalitní jehněčí masové moučky eliminuje alergické reakce na drůbeží bílkovinu a společně s rýží jsou zárukou vynikající stravitelnosti krmiva, nezatěžují organismus a zajišťují zdravou výživu psa. Nativia Adult Lamb&rice obsahuje 75% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.

  • Juka na redukci zápachu (Juka dokáže významně zvýšit rychlost látkové výměny a tím zlepšit přirozenou detoxikaci organismu. Ve výživě psů je využíván extrakt z juky (druh Yucca schidigera) pro svoji schopnost vázat metabolické produkty v tlustém střevě (čpavek), čímž je významně omezen vznik nepříjemného zápachu exkrementů.)
  • Snadno stravitelné krmivo (Kvalitní jehněčí masová moučka a rýže jsou svojí využitelností a profilem aminokyselin zárukou vynikající stravitelnosti krmiva a poskytují tak psovi zdravou výživu zbytečně nezatěžující jeho organismus.)
  • Omega 3 a 6 kyseliny pro zdravou kůži a srst. Pouze ideální poměr těchto kyselin může omezit výskyt kožních alergií, suché kůže, matné srsti či lupů a napomáhá přirozené regeneraci kůže.)

Složení: Zrna obilovin a výrobky z nich získané (kvalitní rýže 47%); Výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (kvalitní jehněčí dehydrované maso 26%,); Hlízy, kořeny a výrobky z nich získané (cukrovarské řízky sušené 5%, extrakt z čekanky 0,1%); Minerální látky; Ryby, ostatní vodní živočichové a výrobky z nich získané (lososový olej 0,5%); Pivovarské kvasnice; Ostatní rostliny, řasy a výrobky z nich získané (juka 0,02%)

Analytické složky: Hrubý protein 24%, hrubé oleje a tuky 11%, hrubá vláknina 3,5%, hrubý popel 6,5%, vápník 0,95%, fosfor 0,7%, sodík 0,3%Hmotnost:15kg
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:1 035 Kč