Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Hill's granule pro koťata, kojící a březí kočky s tuňákem, Feline Dry Kitten Tuna 2kg

Hill's granule pro koťata, kojící a březí kočky s tuňákem, Feline  Dry Kitten Tuna 2kg Precizně vyvážená výživa pro silnou imunitu a zdravé zažívání - to je Hill's Feline Dry Kitten Tuna.
S klinicky prokázanými antioxidanty a DHA z rybího tuku
Určeno pro koťata od odstavu do věku 1 roku. Není určeno pro dlouhodobé krmení starších dospělých koček, pokud nemají vyšší energetické nároky.
Během druhé poloviny kojení mohou být koťata převedena na totéž krmivo Science Plan™Kitten, kterým byla dosud krmena matka, čímž se zjednoduší proces odstavu.
Všechny receptury Science Plan™ Kitten jsou obohaceny o vysoký obsah DHA(dokosahexaenová kyselina), nezbytnou strukturální složku mozku, která se přirozeněvyskytuje v mateřském mléce. Krmení březích a kojících koček krmivem Science Plan™ Kittenposkytuje koťatům před odstavem vysoký obsah DHA. Pokud jsou tímto krmivem krmena i koťatapo odstavu, je jim dodávána další DHA během důležité fáze vývoje mozku a očí.

Složení:
s tuňákem (minimálně 6 %): kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, živočišný tuk, moučka z tuňáka,kukuřičná glutenová moučka, ochucovadlo, lněné semínko, sušená řepná dužnina, chlorid draselný, rybítuk, L-lyzin hydrochlorid, sůl, L-tryptofan, taurin, oxid hořečnatý, vitamíny a stopové prvky
Přírodníkonzervace směsí tokoferolů, kyselinou citronovou a rozmarýnovým extraktem.


Hmotnost:2 kg
Dostupnost:skladem v e-shopu
Brno a okolí rozvoz zdarma:nad 500 Kč
Cena:379 Kč