Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Acana Pacifica Cat & Kitten - granule pro kočky a koťata z ryb všech plemen a bez rozdílu věku 1,8 kg

Acana Pacifica Cat & Kitten - granule pro kočky a koťata z ryb všech plemen a bez rozdílu věku 1,8 kg

Pro kočky a koťata všech plemen a  bez rozdílu věku

Krmivo ACANA Pacifica v sobě odráží bohatý úlovek z kanadských tichomořských vod a vyznačuje se obsahem tichomořského lososa, sledě a platýse – vše je dodáváno čerstvé každý den z North Vancouver Island.

Bohatá rozmanitost čerstvých, volně lovených ryb, která je obsažena v krmivu ACANA poskytuje vysoký zdroj proteinů, které představují přirozenou stravu Vaší kočky a prospívají její špičkové kondici.

Krmivo ACANA neobsahuje obiloviny a snižuje tak množství nechtěných sacharidů, vyznačuje se obsahem místního ovoce a zeleniny, které jsou bohatým zdrojem přírodních fytoživin. Vyrobeno z našich místních nejlepších a nejčerstvějších surovin.

Krmivo ACANA udržuje Vaší kočku nebo kotě zdravé a silné – zaručujeme Vám to! Přečtěte si naše složení a jistě nám dáte za pravdu!

Plné ryb

Základní potrava, pro kterou Matka Příroda vyvinula Vaší kočku nebo kotě! Krmivo obsahuje celých 65% výživných ryb. ACANA Pacifica odpovídá přirozené stravě Vaší kočky, která je bohatá na obsah proteinů a rozmanitost čerstvých místních ryb a napodobuje tak rozmanitost a čerstvost, kterou pro Vaší kočku zamýšlela sama Matka Příroda.

  • Kanadští lososi – loví se v tichomořských vodách u North Vancouver Island a jsou dodáváni čerství každý den
  • Sledi lovení ve volné přírodě – z North Vancouver Island a jsou dodáváni čerství každý den
  • Platýsi lovení ve volné přírodě – z North Vancouver Island a dodáváni čerství každý den
  • Garantované jako vhodné pro lidskou spotřebu, naše místní suroviny jsou skutečně čerstvé, takže nikdy mražené a přijíždějí bez konzervantů každý den

Složení

  • Vykostěný losos, moučka z lososa, moučka ze sledě, červenohnědé brambory, hrách, moučka z masa síha*, sladké brambory, kuřecí tuk, vojtěška sušená na slunci, vykostěný sleď, vykostěný platýs, přírodní rybí aroma, dýně, listy tuřínu, špenát, rajská jablka, mrkev, jablka, kelp (mořská řasa), brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, černý rybíz, kořen čekanky obecné, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy heřmánku, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská.

    *moučka ze síha, která je v krmivu ACANA obsahuje stopy volně chovaného platýse, platýse obrovského a aljašské tresky.Hmotnost:1,8 kg
Pošta:ano
Dostupnost:skladem v e-shopu
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:598 Kč