Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

DELIKAN Standard - pro dospělé psy všech plemen s běžnou zátěží, 15kg

DELIKAN Standard - pro dospělé psy všech plemen s běžnou zátěží, 15kg

Je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Je vyrobeno z kvalitních surovin, pokrývajících veškeré potřeby výživy psa. Krmivo Standard je určeno pro psy všech plemen s běžnou denní aktivitou od 12 měsíců věku. Nová receptura zajišťuje dobrou stravitelnost a zvyšuje chutnost krmiva. Sušené maso (kuřecí) ve formě moučky je jedinečným zdrojem vysokého obsahu bílkovin. Kukuřice, kukuřičný gluten a rýže dodávají organismu potřebné sacharidy. Tuky (živočišný tuk) zabezpečují přísun nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 a jsou hlavním zdrojem energie. Minerální látky a vitaminy optimalizují vývoj pohybového aparátu (přídavek vitaminu C ovlivňuje tvorbu kolagenu v kloubech) příznivě ovlivňují růst a lesk srsti a přispívají k vitalitě psa. Neobsahuje sóju. Neobsahuje barviva.

  • Složení: obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (rýže, kukuřice, kukuřičný gluten, pšeničné klíčky, lněné semínko), maso a produkty živočišného původu (kuřecí maso, drůbeží játra), tuky a oleje (živočišný tuk), minerální látky a vitaminy.


Hmotnost:15kg
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:630 Kč