Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Beaphar CARE +králík junior, 1,5kg

Beaphar CARE +králík junior, 1,5kg

Care+Junior pro králíky je velmi chutné a dobře vyvážené krmivo třídy Super Premium, které bylo vyvinuto ve spolupráci s veterinárními lékaři, dietology a předními odborníky na chov králíků. Je zcela extrudované, takže každá peleta má stejné složení (all-in-One). Výsledkem je méně zbytků a spotřebování kompletního krmiva, protože nedochází k selektivní spotřebě. Toto kompletní krmivo pro mladé králíky do 10 měsíců, obsahuje vysoký podíl vápníku a bílkovin pro růst kostí a svalů. Peletky jsou menší než v balení Care+ pro dospělé králíky, díky čemuž se mladým jedincům lépe konzumují. Vitamin A a E jsou přidány pro zdravý růst. Care+ pro mladé králíky splňuje požadavky na jejich výživu a obsahuje nezbytné aminokyseliny, vitamíny a minerály (v  chelátové formě pro lepší absorpci), Omega-3 a Omega-6 ve správném poměru pro zdravé srdce a cévy. Echinacea a Spirulina jsou přidány pro podporu imunitního systému a tělesné odolnosti vůči chorobám, FOS a MOS udržují zdravou střevní flóry, Yucca Schidigera snižuje zápach výkalů. Vitamin E chrání buňky před poškozením. Care+ je balen v ochranné atmosféře, která zajistí delší životnost výrobku a znemožní přítomnost hmyzu. Vysoká biologická  hodnota a množství různých složek v Care+ zajistí, že váš mladý králík je veselý, temperamentní a čeká ho dlouhý a zdravý život. S Care+ si můžete být jisti, že máte nejlepší krmivo pro svého králíka.

Složení:

Složení: Obiloviny, deriváty rostlinného původu (AO Yucca min. 0,2%, Echinacea min. 0,05%, oligosacharidy Mannan (z buněčných stěn kvasinek) 136 mg / kg, frukto oligosacharidy 97 mg / kg), zelenina, minerální látky, semena, kvasinky, řasy (Spirulina min. 0,01%).

Analýza: hrubá bílkovina 17,3%, hrubé oleje a tuky 3,3%, vláknina 22,2%, popel 5%, Ca 0,82%, Mg 0,30%, 0,20% Na, K 0,80%, P 0,49%.
Přísady: vit. A, D3, E, C, K3, B1, B2, B6, B12, nikotinamid, kyselina pantotenová, biotin, kyselina listová, cholin, zinek, mangan, měď, jód, DL-methionin.

Dávkování: Váš králík by měl mít k dispozici jídlo po celý den, protože jeho zažívací trakt by měl být vždy plný. Během prvních několika týdnů je dobré množství krmiva postupně navyšovat. Ve věku asi 12 až 16 týdnů konzumuj průměrný králík 80 až 100 gramů Care+ za den. Dejte vašemu králíkovi takové množství krmiva, které spotřebuje za jeden den. Pokud část krmení zbývá, dejte další den krmiva méně. Kromě toho nabízejte čerstvé seno.Hmotnost:1,5 kg
Pošta:ano
Dostupnost:skladem v e-shopu
Cena:345 Kč