Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Acana Wild Prairie Cat & Kitten - granule pro kočky a koťata všech plemen a bez rozdílu věku 6,8kg

Acana Wild Prairie Cat & Kitten - granule pro kočky a koťata všech plemen a bez rozdílu věku 6,8kg

Matka Příroda vyvinula kočky jako masožravce, kterým prospívá krmivo s vysokým obsahem živočišných proteinů a tuků, nikoliv s obsahem sacharidů a obilovin.

To je důvod, proč se krmivo  ACANA Wild Prairie vyznačuje bohatou rozmanitostí mas z volně chovaných kuřat a celých vajec z místních prérijních farem až po volně lovené ryby z našich severských jezer – vše je dodáváno čerstvé tak, aby Vaší kočce poskytlo kompletní výživu.

Krmivo ACANA neobsahuje obiloviny a snižuje tak množství nechtěných sacharidů, vyznačuje se obsahem místního ovoce, zeleniny a bylin, které jsou bohatým zdrojem přírodních stopových prvků a fytoživin.

Vyrobeno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin.

Krmivo ACANA udržuje Vaší kočku, nebo kotě zdravé a silné.

Přečtěte si naše složení a jistě nám dáte za pravdu!

Bohatý obsah masa

Základní potrava, pro kterou Matka Příroda vyvinula Vaší kočku nebo kotě! Krmivo obsahuje celých 65% výživného kuřete, vajec a ryb. ACANA Wild Prairie odpovídá přirozené stravě Vaší kočky, která je bohatá na maso a proteiny, zatímco rozmanitostí čerstvých místních mas napodobuje rozmanitost přirozené stravy Vaší kočky.

  • Kuřata Cobb – volně chovaná a dodávána čerstvá každý den z místních prérijních farem
  • Vejce typu A – dodávána čerstvá a celá každý den z místních prérijních farem
  • Volně lovené ryby – náš severský candát a jezerní síh jsou trvale loveni a dodáváni čerství každý den
  • Garantované jako vhodné pro lidskou spotřebu, naše místní suroviny jsou skutečně čerstvé – takže nejsou nikdy mražené a přijíždějí bez konzervantů každý den.

Dodáváno čerstvé každý den

ACANA Wild Praire se vyznačuje bezkonkurenční rozmanitostí místních surovin, které jsou chovány nebo loveny lidmi, které známe a kterým důvěřujeme. Jsou garantovány jako vhodné pro lidskou spotřebu a dodávány do našich dveří čerstvé každý den!

Složení

Moučka z kuřete, červenohnědé brambory, vykostěné kuře, vykostěný candát, moučka z masa síha*, hrách, kuřecí tuk, vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra, vykostěný jezerní síh, celá vejce, lososí olej, sladké brambory, dýně, špenát, listy tuřínu, rajská jablka, mrkev, jablka, kelp (mořská řasa), brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, černý rybíz, kořen čekanky obecné, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy heřmánku lékařského, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská.
*moučka ze síha, která je v krmivu ACANA obsahuje stopy volně chovaného platýse, platýse obrovského a aljašské tresky.Hmotnost:6,8 kg
Pošta:ano
Věk:dospělá kočka
Dostupnost:skladem v e-shopu
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:1 149 Kč