Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Happy Horse Sensitive Vital Mash, 14 kg

Happy Horse Sensitive Vital Mash, 14 kg Doplňkové krmivo pro koně
Směs pro přípravu teplého nápoje

Optimální krmný doplněk pro citlivé koně
Obohaceno o výběrové bylinky
Přídavek jedinečného HAPPY HORSE® Komplexu účinných látek!
Ideální pro všechny náročné koně s vyšší potřebou živin
Záměrně zredukovaný obsah ovsa!
Vůbec první míchanice s originálním KANNE fermentovaným obilím. Optimální směs na přípravu teplé krmné kaše nebo teplého večerního nápoje!

Vyspělá a velmi pestrá míchanice SENSITIVE VITAL MASH byla vyvinuta podle nejnovějších poznatků veterinářů a odborníků na výživu koní pro pravidelné pročištění a detoxikaci trávícího aparátu. Obsahuje vysokou koncentraci přirozených součástí rostlin, tzv. „sekundárních rostlinných látek“. Tyto mají ve spojení s jedinečným HAPPY HORSE® Komplexem účinných látek pozitivní vliv na látkovou výměnu koní, jejich dobrý zdravotní stav a životní pohodu.
Naše míchanice podporuje střevní mikroflóru a tím přirozené trávení a vyměšovánía tak předchází poruchám látkové výměny. Je zhotovena velmi šetrným způsobem z obilovin, ovoce, zeleniny, jakož i cenných, za studena lisovaných rostlinných a bylinných olejů. Přirozený obsah vitaminů, minerálních látek a sekundárních rostlinných látek proto zůstává zachován a je našim koním plně k dispozici.
Složení:
pšeničné otruby, jablečná matolina, ječné vločky, lněné semeno, ovesné vločky, kukuřičné vločky, řepná melasa, jablečný sirup, cukrovarské řízky, pivovarské kvasnice, Kanne fermentované obilí, Equimall (slad + kvasnice), travní úsušky, slunečnicové jádra, mořská sůl, lněný / slunečnicový olej, koriandr, pšeničné klíčky, konopné pokrutiny, semeno pískavice, uhličitan vápenatý, himalájská sůl, banánová mouka, minerální látky, vitamíny.Hmotnost:14 kg
Pošta:ano
Cena:634 Kč