Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

ACANA Singles Lamb & Okanagan Apple - pro citlivé psy všech plemen a velikostí, jehněčí, 17kg

ACANA Singles Lamb & Okanagan Apple - pro citlivé psy všech plemen a velikostí, jehněčí, 17kg

Vyrobeno z čerstvých a místních surovin v našich oceňovaných kuchyních v Albertě, v Kanadě. ACANA LAMB & OKANAGAN APPLE udržuje Vašeho milovaného psa šťastného, zdravého a silného.

 

 

Vyznačuje se obsahem jehněčího masa z volných chovů jako jediným zdrojem živočišných surovin. Acana Lamb & Okanagan Apple je jedinečné biologicky vhodné krmivo s “recepturou s omezeným složením”, které je vhodné pro citlivé psy všech plemen a velikostí.

 

Krmivo je plné novozélandského jehněčího, které je dodávané syrové v podílu “celé kořisti”, včetně masa, jater, drštěk a chrupavek. Acana poskytuje živiny v celé přirozené potravinové formě, čímž se značně snižuje potřeba po umělých surovinách. Výtažek z mrazem sušených jehněčích jater zvyšuje přirozenou chuť krmiva, což je ideální pro mlsné jedlíky.

 

Jablka Red Delicious, celá dýně a místní byliny – včetně čekanky obecné a kořene zázvoru – jsou dodávány čerstvé z polí z údolí Fraser a jsou bohatým zdrojem rozpustné vlákniny, která podporuje zdravé trávení a pevnou stolici.

 

Vyrobeno z čerstvých a místních surovin v našich oceňovaných kuchyních zde v Albertě, v Kanadě. ACANA LAMB & OKANAGAN APPLE udržuje Vašeho milovaného psa šťastného, zdravého a silného.

 

Na obchod@nakrmho.cz možno objednat také 340g a 2kg balení.

 

Složení: Dehydrované jehně (22%), vykostěné jehně (15%), zelená čočka, červená čočka, jehněčí játra (5%) jablka, jehněčí tuk (5%), zelený hrách, žlutý hrách, řepkový olej, řasy, cizrna, dýně, mrkev, jehněčí dršťky (1,5%), jehněčí ledviny (1,5%), mrazem sušená jehněčí játra, chaluha, kořen čekanky obecné, kořen zázvoru, lístky máty peprné, meduňka lékařská.

Analytické látky: Hrubý protein (min.) 27 %, Hrubý tuk (min.) 15 %, Vlhkost (max.) 12 %, Hrubá vláknina (max.) 6.5 %, Vápník (min.) 2 %, Fosfor (min.) 1.3 %, Omega-3 (min.) 0.8 %, Omega-6 (min.)1.6 %, DHA (min.) 0.2 %, EPA (min.) 0.1 %, Popel 9 %, Glucosamin (min.) 600 mg/kg, Chondroitin (min.) 800 mg/kgHmotnost:17kg
Dostupnost:skladem v e-shopu
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:2 567 Kč