Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Acana Dog Lamb&Okanagan Apple - PRO CITLIVÉ PSY VŠECH PLEMEN A VELIKOSTÍ, 18kg

Acana Dog Lamb&Okanagan Apple - PRO CITLIVÉ PSY VŠECH PLEMEN A VELIKOSTÍ, 18kg

Vyrobeno z čerstvých a místních surovin v našich oceňovaných kuchyních zde v Albertě, v Kanadě. ACANA LAMB & OKANAGAN APPLE udržuje Vašeho milovaného psa šťastného, zdravého a silného.

Popis:

BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO “S RECEPTUROU S OMEZENÝM SLOŽENÍM” PRO PSY


VYZNAČUJE SE OBSAHEM jehněčího MASA Z VOLNÝCH CHOVŮ JAKO JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOČIŠNÝCH SUROVIN. ACANA LAMB & OKANAGAN APPLE JE jedinečné BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO S “RECEPTUROU S OMEZENÝM SLOŽENÍM” , KTERÉ JE VHODNÉ PRO CITLIVÉ PSY VŠECH PLEMEN A VELIKOSTÍ.

Krmivo je plné novozélandského jehněčího, které je dodávané syrové v podílu “celé kořisti”, včetně masa, jater, drštěk a chrupavek. ACANA poskytuje živiny v CELÉ přirozené potravinové formě, čímž se značně snižuje potřeba po umělých surovinách. Výtažek z mrazem sušených JEHNĚČÍCH jater zvyšuje přirozenou chuť krmiva, což je ideální pro mlsné jedlíky.

JABLKA red delicious, celá dýně a místní byliny – včetně čekanky obecné a kořene zázvoru – jsou dodávány čerstvé z polí z Údolí Fraser a jsou bohatým zdrojem rozpustné vlákniny, která podporuje zdravé trávení a pevnou stolici.

Vyrobeno z čerstvých a místních surovin v našich oceňovaných kuchyních zde v Albertě, v Kanadě. ACANA LAMB & OKANAGAN APPLE udržuje Vašeho milovaného psa šťastného, zdravého a silného.

Přečtěte si naše složení a jistě nám dáte za pravdu!

SLOŽENÍ

Dehydrované jehně (22%), vykostěné jehně (15%), zelená čočka, červená čočka, jehněčí játra (5%) jablka, jehněčí tuk (5%), zelený hrách, žlutý hrách, řepkový olej, řasy, cizrna, dýně, mrkev, jehněčí dršťky (1,5%), jehněčí ledviny (1,5%), mrazem sušená jehněčí játra, chaluha, kořen čekanky obecné, kořen zázvoru, lístky máty peprné, meduňka lékařská.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein (min.) 27 %

Hrubý tuk (min.) 15 %

Vlhkost (max.) 12 %

Hrubá vláknina (max.) 6.5 %

Vápník (min.) 2 %

Fosfor (min.) 1.3 %

Omega-3 (min.) 0.8 %

Omega-6 (min.) 1.6 %

DHA (min.) 0.2 %

EPA (min.) 0.1 %

Popel 9 %

Glucosamin (min.) 600 mg/kg

Chondroitin (min.) 800 mg/kg

OBSAH KALORIÍ

ME (vypočítaná metabolická energie) je 3288 kcal/kg

(395 kcal/250ml odměrka) složena tak, aby podpořila špičkovou kondici, 29% energie pochází z proteinů, 32% z ovoce a zeleniny a 39% z tuků.

NUTRIČNÍ ÚDAJ

Krmivo ACANA LAMB & OKANAGAN APPLE je složeno tak, aby splňovalo výživovou normu stanovenou organizací AAFCO

Dog Food Nutrient Profiles a vhodnou pro psy VŠECH VELIKOSTÍ.

Mrazem sušený výtažek

Krmivo ACANA obsahuje pro ještě silnější přirozenou chuť, mrazem sušená játra z našich vlastních freeze-dry kuchyních.


 Hmotnost:18 kg
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:2 298 Kč