Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

APTUS Biorion - pro podporu růstu srsti , 60tbl.

APTUS Biorion - pro podporu růstu srsti , 60tbl.

Doplňkové krmivo pro psy a kočky, určené k péči o srst a podpoře růstu srsti a drápů. Ideální při línání. BIORION obsahuje methionin, který je jednou z aminokyselin vytvářejících stavební složky proteinů. BIORION obsahuje také biotin, který se jako koenzym v malých množstvích podílí na rozmanitých metabolických procesech při přeměně proteinů, cukrů a nenasycených mastných kyselin v organismu. Je potřebný zejména k udržení správné funkce kůže, srsti a drápů. Bylo zjištěno, že methionin podporuje účinky biotinu (synergické působení).

Biorion je podáván psům a kočkám s účelem zajistit a zlepšit růst a správnou funkci kůže, srsti a drápů. Příznaky nedostatku biotinu zahrnují např. suchou srst, její nezdravý vzhled, nedostatek pigmentu, ztrátu srsti, suchou a šupinatící kůži, a lámavé a odlupující se drápy.

Potřeba biotinu roste během období růstu, gravidity a laktace. Nedostatek methioninu může také způsobit poruchy funkce a vzhledu kůže a srsti.

 Množství:60tbl.
počet kusů:1ks
Brno a okolí rozvoz zdarma:nad 500 Kč
Cena:303 Kč