Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Obchodní podmínky

Záruka vrácení peněz

Vzhledem k tomu, že objednáváte zboží po internetu a nemáte možnost si jej dobře prohlédnout, může se stát, že dodané zboží není přesně takové, jaké jste si představovali. Proto máte možnost toto zboží bez udání důvodu vrátit zpět se „zárukou vrácení peněz“.

Podmínky vrácení peněz:

  • Zboží musí být odesláno nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží. Zboží musí být v původním neporušeném obalu a musí obsahovat všechnu původní dokumentaci (návody, upozornění), které zboží obsahovalo při doručení tak, aby bylo možno jej dále nabízet zákazníkům.
  • Zásilka musí obsahovat doklad o zaplacení a kopii útržku dobírkové nebo balíkové služby.
  • Vráceny Vám budou peníze za zboží,

    V § 53 odst. 7 věta první občanský zákoník stanoví, že spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. V § 53 odst. 10 pak navazuje povinnost prodávajícího vrátit nejpozději do 30 dnů od odstoupení spotřebiteli „zaplacené finanční částky“.

    Z uvedeného rozsudku Soudního dvora EU přitom vyplývá, že mezi tyto vracené finanční částky patří rovněž náklady na dodání zboží spotřebiteli, které spotřebitel na základě uzavřené smlouvy uhradil vedle kupní ceny. Do toho rámce lze zařadit např. položky označované jako poštovné a balné. (Následné vrácení výrobku podnikateli však provádí spotřebitel na vlastní náklady.)

  • Balíky zasílejte běžnou balíkovou poštou. Balíky zaslané dobírkou nebudou přijaty.

Reklamační řád

Převzetí zboží a souhlas se záručními podmínkami stvrzuje zákazník převzetím zboží a daňového dokladu. Převzetí zboží se rozumí  okamžik předání zboží dopravcem nebo vyzvednutím na poště. Pokud zákazník zjistí jakékoliv nesrovnalosti v dodávce zboží je povinen neprodleně informovat internetový obchod www.nakrmho.cz . V případě, že takto neučiní vystavuje se nebezpečí, že případná  pozdější reklamace nebude přijata.
Reklamované zboží musí být vždy předáno v původním obalu včetně všech dokumentací a dokladů.
Na veškeré dodané zboží dáváme záruku 24 měsíců. Záruka krmiv je vyznačena na obalech výrobků.
Při přijetí zásilky si zboží řádně zkontrolujte. Při případných poškozeních ihned sepište řádný protokol o poškození zásilky s dopravcem.
V případě reklamace musí být zboží dodáno v původním obalu včetně všech dokumentů a dokladu o zaplacení.

Zboží zasílejte na adresu: Krmivo, Pražská 58a, Bosonohy, 642 00 Brno

Balíky zasílejte běžnou balíkovou poštou. Balíky zaslané na dobírku nebudou přijaty. Nezapomeňte uvést zpáteční adresu.

Ochrana osobních údajů

Veškerá data získaná od zákazníků jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
www.nakrmho.cz prohlašuje, že data shromážděná na základě objednávek neprodá ani jiným způsobem neposkytne třetí straně. Dále nepoužije tyto data k dalším komerčním účelům bez souhlasu vlastníka těchto dat a také se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka bez udání důvodů, jeho osobní data vymaže z databáze zákazníků.

Doba dodání zboží

Dobírkou (Česká pošta): expedujeme zpravidla do tří pracovních dní. (Tato doba se může vyjímečně protáhnout až na 5 pracovních dní - v tomto případě vás budeme informovat emailem.). Objednávky nad 15 kg zasíláme jako obchodní balík , který pošta většinou dodavá na vaši adresu následující pracovní den po dni expedice.Nebude-li pokus o doručení zásilky úspěšný,zanechá pošťák adresátovi oznámení o uložení zásilky na nejbližší poště uvedené v oznámení.
Osobní odběr: jakmile bude zboží připraveno k odběru, budeme vás informovat emailem nebo telefonicky (zpravidla do druhého pracovního dne) o možnosti převzetí. Podívejte se na pravidla osobního odběru.
Rozvoz zdarma (Brno a okolí): zboží rozvážíme každý všední den a v sobotu. V případě požadavků na čas odběru využijte políčka "Poznámka - Doplňující vzkaz pro našeho obchodníka", který můžete vyplnit během nákupního procesu. Podívejte se na pravidla rozvozu zdarma.

Poštovné a balné

Dobírka (Česká pošta): Objednané zboží posíláme přes českou poštu dobírkou tzn. platí se při převzetí zboží. Cenu účtujeme podle hmotnosti balíku.

Hmotnost balíku Cena
do 5 kg 130 Kč
6 kg - 14 kg 198 Kč
15 kg - 30 kg 198 Kč

Jeden balík může mít maximálně 30 kg. Těžší balíky česká pošta nezasílá.

Poštovné  dvou balení 15 kg  pytlů pouze za 198 Kč!

V případě, že má součet položek objednávky více než 30 kg a lze je rozdělit do více balíků, bude vám účtováno poštovné a balné podle počtu balíků. (Například: 1x granule 25 kg + 1x granule 15 kg vám bude účtováno 396 Kč a dojdou vám dva balíky. Tj. poštovné a balné bude celkem 396,- Kč)

Pokud je balíků (zasílaných na jednu adresu) 3 a více, je poštovné a balné účtováno se 30% slevou.

Osobní odběr a rozvoz zdarma: při osobním odběru a rozvozu zdarma poštovné a balné neúčtujeme (podívejte se na pravidla rozvozu zdarma, podívejte se na pravidla osobního odběru)